Podporte nás Najkrajšie vchodové dvere na Facebook-u Najkrajšie vchodové dvere na Google+
 

O nás

Vchodové dvere sú súčasťou každého objektu. Dvere môžu každej budove, vile či domčeku dodať niečo výnimočné a krásne. Dvere môžu dokonale vystihnúť charakter a vkus majiteľa, dvere môžu vyvolať obdivné pohľady okoloidúcich a susedov. Práve preto nevnímame vchodové dvere len ako stavebný prvok. Či už sa rozhodnete pre plastové dvere alebo hliníkové vchodové dvere, robíme všetko preto, aby sme aj tie Vaše dverepovýšili na umenie.


Naše dverové výplne spájajú v sebe neopakovateľný dizajn, dokonalú kvalitu, luxus, oku lahodiace tvary a nekonečný sortiment. Či už sa necháte rozmaznávať luxusnými a vysokokvalitnými hliníkovými vchodovými dverami zo série ELITE so skrytým krídlom, siahnete po rustikálnych plastových dverách zo série EXCLUSIVE s kovanou mrežou, necháte sa inšpirovať modernými HPL vchodovými dverami zo série FUTURE s nádhernými ručne robenými sklami, odlíšite sa nápaditými hliníkovými dverami zo série SIMPLE, alebo siahnete po klasických plastových vchodových dverách zo série CLASSIC ponúkanej v širokej škále vitráží, zapekaných a tečúcich skiel, Vaše vchodové dvere Vás budú tešiť a inšpirovať po celý zvyšok života.


BAU Partner - Vchodové dvere pre najnáročnejšíchProjekty


Projekt je podporený Európskym fondom regionálneho rozvoja


Spoločnosť WSA offroad s.r.o. realizuje projekt spolufinancovaný Európskou úniou na základe podpísanej Zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku, ktorý spočíva v zavedení inovatívnej automatizovanej výroby transportného betónu za účelom zvýšenia konkurencieschopnosti spoločnosti.


Názov projektu Zavedenie plnoautomatickej výroby betónu v spoločnosti WSA offroad s.r.o.
Názov a sídlo prijímateľa WSA offroad s.r.o. , Štúrova 20, 977 01 Brezno
Miesto realizácie projektu Hronská 1, 976 46 Valaská
Hlavný cieľ projektu Zavedenie inovatívnej automatizovanej výroby transportného betónu za účelom zvýšenia konkurencieschopnosti spoločnosti
Očakávané výsledky
  • Zakúpenie a inštalácia inovatívnej plneautomatickej technológie na výrobu transportného betónu
  • Zavedenie výroby transportného betónu a jeho predaj na domácom trhu
Kontrahovaná výška NFP 139 500,00 EUR
Operačný program Výskum a Inovácie - www.opii.gov.sk
Riadiaci orgán OP II www.mindop.sk
Webové sídlo SO www.siea.sk
Webové sídlo CKO www.partnerskadohoda.gov.sk

Informácie o Operačnom programe Integrovaná infraštruktúra 2014 – 2020 nájdete na www.opii.gov.sk