Podporte nás Najkrajšie vchodové dvere na Facebook-u Najkrajšie vchodové dvere na Google+
 

Technológia výroby plastových panelov pre dvere

Hliníkové dverné výplne – vhodné pre hliníkové aj plastové vchodové dvere

 

Hliníkové dvere s hliníkovými výplňami tvoria kvalitatívny vrchol ponuky každého výrobcu dverí. Ich použitie je neobmedzené, nakoľko hliníkové dvere s hliníkovými dekoračnými panelmi sú vysokoodolné výkyvom počasia a taktiež častému používaniu. Hlavnou nevýhodou hliníkových vchodových dverí je horší tepelný odpor a vyššia cena dverí. Hliníkové dverné výplne sa dodávajú až do hrúbky 58 mm. Najbežnejšie používané sú 24, 36, 40 mm. Doporučujeme použiť do dverí dvernú výplň od hrúbky 36 mm, ktorá je štandardne osadená izolačným trojsklom s teplým rámikom SUPER Spacer. Hliníkové dvere doporučujeme kombinovať s hliníkovými dekoračnými výplňami, alebo s HPL dekoračnými panelami, ale bezproblémová je aj kombinácia hliníkových dverí s plastovými výplňami.

 

HPL – živicové dverné výplne – vhodné pre plastové aj hliníkové vchodové dvere

 

HPL – z anglickej skratky high pressure laminate je vysokoodolný materiál, s minimálnou tepelnou rozťažnosťou. Výplne vyrobené z HPL je vhodné kombinovať s plastovými aj hliníkovými dverami. Má dobré tepelnoizolačné vlastnosti a jeho použitie vo dverách nie je limitované častým používaním ani umiestnením Vašich vchodových dverí. Zároveň majú dvere s HPL výplňami priaznivú cenu.

 

Plastové dverové výplne – vhodné hlavne pre plastové vchodové dvere

 

Všetky naše plastové dverné výplne vyrábame z najkvalitnejšieho dostupného materiálu. Dodávateľom vstupného PVC materiálu je nadnárodná spoločnosť VEKA a.g., jeden z európskych lídrov na trhu v oblasti výroby plastov používaných pre výrobu plastových okien a dverí. Ako vrchnú vrstvu PVC dverových výplní používame kompaktnú PVC dosku z tvrdeného PVC VEKAPLAN, ktorej kvalitu potvrdzuje množstvo atestov renomovaných nemeckých inštitútov. Izolačný materiál zabudovaný v doskách a paneloch je kvalitný extrudovaný polystyrén, ktorého termo-izolačné vlastnosti sú dokázané mnohoročnou praxou a početnými testami. Na tejto stránke môžete vidieť rezy všetkých druhov rovných PVC panelov a dekoratívnych PVC panelov aj možný výber ich farieb.

 

Všetky dverné výplne pre hliníkové aj plastové vchodové dvere sú štandardne dodávané so zasklením s teplým rámikom SUPER SPACER. Viac informácii o výhodách vchodových dverí s použítím teplého rámika nájdete v letáku v sekcii na stiahnutie.

lisovanie hotovych panelov
počítačom riadené vyrezávanie otvoru na sklo